Hakkımızda

Hakkımızda

Uygar Lojistik , sektöründe uzun yıllardan gelen tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermekte olan, yaptığı yatırımlarla ve verdiği hizmet kalitesiyle kısa zamanda lojistik ve gümrük sektöründe iyi bir imaj yaratmış, deneyimli ve uzman kadrosu ile beraber müşteri memnuniyetini sürekli tutan, müşterilerine hızlı, güvenilir ve rahat bir operasyon süreci yaşatmaktadır.

Uygar Lojistik ailesi olarak, kimya plastik, ambalaj, tekstil, otomotiv, maden, metal, makine, başta olmak üzere hangi sektörde olursa olsun, yenilikçi ve müşteri odaklı iş anlayışımızla, geniş hizmet ağımızla, her birini vazgeçilmez bir iş otağımız olarak gördüğümüz müşterilerimize hızlı, güvenilir, ekonomik, verimli ve uygulanabilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Bilgi varlıklarımızın güvenliğinin sağlanması, iş süreçlerinde etkin doğru hızlı ve erişim yetkileri gözetilerek güvenli bir biçimde kullanılması şirketimizin kurulduğu günden beri üzerinde önemle durduğu yönetim politikalarımızdan biridir.

Uygar Lojistik bugün, her biri sahasında lider ulusal ve uluslararası çok saygın bir müşteri portföyüne sahiptir.

Hizmet tedarikinde en önemli unsurun insan, iletişim ve teknoloji olduğunun bilincindedir.

Çalışanlarının bireysel ve teknik eğitimine oldukça önem veren,

Faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip ilk uygulayan,

Temel politikası müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini azami tatmin edecek kalitede en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmak olan,

Hizmet kalitesini her geçen gün daha iyiye ulaştırmak için sürekli gelişimi düşünen,

Pazar payını her geçen gün artıran,

Hizmet konusunda; KALİTE, HIZ, TECRÜBE ve GÜVEN kavramları ile birlikte anılan,

sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

BİZ SİZİ ARAYALIM

kasacimplastik
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz